top of page

LOS ALTOS GOURMET MEXICANO

HAKKINDA
Make it Mexican!

Los Altos’tan içeri girer girmez Antik Maya ve Aztek figürlerinden esinlenilmiş mimarimiz ile misafirlerimizi Latin Amerika’ya götürüyor; birbirinden lezzetli yerel Meksika yemekleri ve tasarım kokteyllerimizle bu uzak coğrafyanın yemek kültürünü sunuyoruz. Üstelik İstanbul’un merkezinde, eşsiz panoramik Tarihi Yarımada, Haliç ve Adalar manzaralı terasımızda…

 

Meksika ruhunu, sadece atmosferimiz ve mutfağımızla değil; aynı zamanda tekila ve mezcal tadımları, Día de la Independencia, Cincode Mayo ve Día de los Muertosgibi özel kültürel etkinlikler, salsa geceleri ve canlı Mariachi gösterileriyle de misafirlerimize yaşatıyoruz.

 

Ziyaretçilerimize özenli bir hizmet sunabilmek için malzemenin kaliteli ve taze olması gerektiğine inanıyoruz. Bu amaçla, birçok malzememizi İzmir Seferihisar’daki tarlamızdan getiriyoruz. Böylece özgün Meksika mutfağının renkli ve neredeyse kaotik ruhunu yaşatan lezzetler sunuyoruz

TAZE VE LEZZETLİ

Gurme Deneyimler!

Alışılagelmiş birçok Meksika restoranından farklı olarak, Meksikalı misafirlerimizi bile şaşırtan bir memnuniyet sağladığımız menümüzün sırrı; ürünlerimizin taze, günlük, orijinale yakın olması ve cipslerimiz ile tortilla ekmeklerimiz dahil her şeyin mutfağımızda el yapımı hazırlanması. Şefimizin deneyimiyle sokak kültürü lezzetlerini restoran disiplinine uygun olarak servis ediyoruz. 

Kokteyl menümüz, Miksolojist Okay Güney tarafından aylar süren titiz bir çalışma sonrası elenerek hazırlanıyor ve her sezon güncelleniyor. Kokteyllerimiz ile tanınmamız ve talep görmemizin en belirgin sebepleri ise taze meyve ve baharatlarla elde ettiğimiz infuse içkilerimizi yerel Meksika tatları ve Meksika mutfağı ile birleştirerek misafirlerimize en iyi lezzet deneyimlerini yaşatma arzumuz. 

EKİBİMİZLE TANIŞIN

Meksika kültürüne ve mutfağına son derece hakim, deneyimli ve güler yüzlü ekibimiz ile Los Altos Gourmet Mexicano'da misafirlerimizi ağırlıyoruz. Ekibimiz ile yarattığımız kültür sayesinde ziyaretçilerimizin keyifli bir restoran deneyimi yaşamasını hedefliyoruz. 

bottom of page